advertise

درباره ما

درباره شرکت حافظ بافت

شرکت حافظ بافت در سال ۱۳۶۷ با داشتن ۱۰ سال سابقه گونی بافی در شهرک صنعتی منتظریه شروع به کار کرد. از سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۶۹ مشغول به فعالیت گونی بافی کنفی بوده و در سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۶ بافندگی رویه پشتی ترکمن ماشینی با نخ BCF (بی سی اف) داشته و از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۸ فرش ماشینی با ظرفیت روزانه ۴۰۰ متر مربع تولید کرده است. از سال ۱۳۸۸ تا کنون با ظرفیت روزانه ۱۵ تن مشغول به تولید نخ BCF با ماشین آلات PLANTEX می باشد.

بیش از ۴۰ سال حضور در صنعت نساجی ایران

۰

متخصصان

۰

نمایندگان فعال

۰

سال تجربه

کاربرد

کاربرد نخ BCF

کاربرد نخ bcf در ایران تقریبا محدود بوده و بیشترین کاربرد نخ bcf مربوط به فرش و گلیم می باشد. کاشان خواستگاه اصلی نخ bcf ایران بوده که حدود ۸۰ درصد تولیدات نخ bcf کشور در کاشان، آران و بیدگل، نطنز و محدوده اطراف این شهرها مصرف می شود. فرش bcf، گلیم ماشینی، شگی یا فرشهای عروسکی، دورودزی فرش و گلیم از محصولات اصلی نخ bcf در کاشان می باشد.
نخ bcf در یزد بیشتر در زمینه تولید روفرشی کاربرد داشته و بیشتر به عنوان پود استحکامی در تولید روفرشی استفاده می گردد. زیرسفره یا روفرشی های دورنگ ساده و سبک یکی دیگر از محصولات حاصله از نخ bcf می باشند.
نخ bcf در اصفهان بیشتر برای جاجیم اصفهان یا جاجیم بافت ساده مورد استفاده قرار میگیرد. جاجیم اصفهان هم تار و هم پود آن نخ bcf بوده که به همین دلیل به پارچه bcf نیز شناخته می شود. نواربافی، قیطون بافی، زیرمبل دوزی، دوردوزی، فیلتراسیون بافی و روکش بافی محصول مشترک bcf در تهران، اصفهان، تبریز، مشهد، خراسان جنوبی، زنجان، رشت و قم بوده و این محصولات تنوع بسیار بالایی در طیف محصولی خود دارند.

مشتریان ما :

.

.

.

.

.

به مخاطبان عزیز پیشنهاد می کنیم برای آشنایی کامل با خدمات مجموعه حافظ بافت حتما به مقالات این سایت سر بزنید. حافظ بافت یکی از بزرگترین مرا