advertise

دانستنی های نخ BCF

نخ برس مونوفیلامنت

نخ برس مونوفیلامنت

به طور حتم آشنایی با کاربرد نخ برس مونوفیلامنت، به شما کمک خواهد کرد که استفاده بهینه‌تری از آن داشته باشید. حافظ بافت با داشتن یکی از استاندارترین خط تولید نخ برس مونوفیلامنت، نیاز شما به این محصول را به خوبی پاسخگو خواهد بود. اینک پس از بیان کردن شرحی مختصر از سوابق این مجموعه در راستای مبحث فروش نخ برس مونوفیلامنت، به سراغ منشأ تاریخی کشف و تولید نخ می‌رویم. چه پروسه‌ای در طول تاریخ طی شد که در نتیجه آن، نخ به وجودآمد؟

نخ مونوفیلامنت

نخ مونوفیلامنت

در این مقاله، شما را با نخ مونوفیلامنت آشنا می کنیم و در ادامه کاربردهای آن را برای شما تشریح خواهیم کرد. بدون دانستن کاربردهای نخ مونوفیلامنت، خرید آن توجیه اقتصادی نخواهد داشت. لذا اگر قصد خرید نخ مونوفیلامنت از حافظ بافت را دارید، بهتر است مطالب زیر را مورد مطالعه قرار دهید. پس از آگاه شدن با مباحث مذکور، می‌توانید برای سفارش نخ مونوفیلامنت اقدام کنید. حافظ بافت به عنوان مرجع فروش نخ مونو فلامنت، بهترین و باکیفیت‌ترین خط تولید نخ مونو فیلامنت در ایران را دارد و نیاز شما را در این زمینه برطرف خواهد ساخت.

نخ فیلامنت ایرانی

نخ فیلامنت ایرانی

شما با تاریخچه نخ و نخ ریسی تا چه حد آشنایی دارید؟ گروه تحریریه حافظ بافت تلاش خود را به کاربرده تا در این مقاله شما را تا جایی که امکان دارد با تاریخچه نخ و نخ ریسی آشنا کند. پس در ادامه با ما همراه باشید. دانستن تاریخچه نخ، ما را در مسیر شناخت نخ فیلامنت ایرانی یاری خواهد رساند. البته این مسئله کاملا مشهود و واضح است. بهتر است همیشه به ریشه‌ها بازگردیم و ببینیم سرآغاز هر پدیده یا محصول، از کجا بوده است. آنچه که پیشینیان ما در زمان‌های بسیار گذشته انجام داده‌اند، سرمنشأ تولید نخ فیلامنت ایرانی محسوب می‌شود.

آشنایی کامل و جامع با نخ BCF (نخ بی سی اف)

آشنایی کامل و جامع با نخ BCF (نخ بی سی اف)

لازمه‌ی ورود به هر موضوعی، شناخت پیدا کردن از آن می باشد. بدون شناخت، پیشبرد اهداف مشکل خواهد بود. در این مقاله بنا داریم به معرفی جامع و کامل نخ BCF بپردازیم به شما بگوییم نخ BCF یا نخ فیلامنت چیست. این بررسی به صورت کاملا پایه‌ای صورت پذیرفته و سیر تحول ساختاری نخ در طول تاریخ و در حوزه صنعت نساجی به صورت کامل تشریح شده است.

نخ پلی استر چیست؟

نخ پلی استر چیست؟

نخ پلی استر نیز مانند سایر الیاف های مصنوعی، با تکنیک های صنعتی تولید می شوند و به لحاظ ویژگی هایی که دارند، جایگزینی مناسب برای الیاف طبیعی مثل پنبه به شمار می آیند. از ویژگی های این نخ ها می توان به ثبات ابعادی مناسب، استحکام بالا، برگشت پذیری، مقاومت در برابر مواد شوینده و نور خورشید اشاره کرد.

نخ ATY چیست؟

نخ ATY چیست؟

نخ ATY نخ هایی هستند که تحت حرارت هوای فشرده و عملیات کشش تولید شده؛ الیاف آن ها دچار در هم رفتگی شده و ظاهری شبیه به نخ طبیعی پیدا خواهند کرد. تولید این این نخ ها با منظور مشابه سازی خصوصیات ظاهری نخ پلی استر با انواع نخ های اکرلیک، پشم و نخ های ریسیده پنبه انجام می شود.

نخ اینترمینگل چیست؟

نخ اینترمینگل چیست؟

امروزه نخ ها به لحاظ رنگبندی تنوع و گستردگی بالایی دارند و به صورت تخصصی تر بکار گرفته می شوند. نخ اینترمینگل یکی از انواع نخ های پلی استر است. در برخی از ماشین آلات جدید تولید نخ، جت گره زن تعبیه شده و که نخ های گرده زده شده یا همان نخ های اینترمینگل محصول نهایی آن ها می باشد. نخ های گره زده شده برای نخ های چله استفاده می شوند.

نخ فلامنت چیست؟

نخ فلامنت چیست؟

علت نامگذاری حجمی برای نخ فلامنت ، دنیر یا نمره نخ بالای این نخ و داشتن مینگل یا جوشهای فاصله دار در نخ فلامنت است. از طرف دیگر با توجه به مواد اولیه پلی پروپیلن نخ فلامنت، نخ فلامنت را با نام نخ pp نیز در بازار ایران می شناسند.